אורתופדיה

אורתופדיה 2022-06-19T19:49:10+00:00

טראומה של מערכת העצמות והשרירים, דוגמת שברים, נקעים, דלקות בעצמות ובשרירים, בעיות יציבה, עמידה, הליכה ועוד.

אורח החיים המודרני, הכולל דפוסי התנהלות “חדשים” דוגמת ישיבה, הביא לכך שהרבה יותר אנשים כיום סובלים מבעיות אורתופדיות. עם זאת, בהרבה מקרים אין כל הלימה בין הממצאים והסימפטומים עליהם מדווח החולה, דבר המוליד טיפול שאינו יעיל בפתרון הבעיה.

המוצא הראשוני של הרפואה הקונבנציונאלית בטיפול בבעיות אורתופדיות הולך ישירות אל “התותחים הכבדים”, שבמקרים לא מעטים אינם מהווים מענה של ממש לסיטואציה הרפואית. ארסנל טיפולי זה מתחיל בתרופות אנטי דלקתיות, ממשיך בזריקות דוגמת קורטיזון ויכול להסתיים אף בהתערבות כירורגית-ניתוחית.

חשוב לזכור, כי ייתכנו כמובן מקרים בהם התערבות כירורגית היא הכרח, אך בסופו של יום כ- 90% מהמקרים יכולים להיפתר ללא התערבות שכזו.

לרפואה הסינית שיעורי הצלחה גדולים בהפחתה או בהעלמה של סימפטומים המקושרים לבעיות אורתופדיות, שלרפואה המסורתית אין עליהם כל מענה. בין בעיות אורתופדיות נפוצות אלו ניתן למצוא טיפול בכאבי גב, בלט דיסק, שינויים ניווניים, פריצות דיסק, ספיינאל סטנוזיס, סיואטיקה, צוואר תפוס, בעיות ברכיים דוגמת קרעים ברצועות צולבות או מיניסקוס, פריקות כתף, קרע בסופרה ספינטוס, טניס אלבו, כתף קפואה ועוד

הארסנל הטיפולי של הרפואה הסינית כולל דיקור סיני, הרבה עבודה עם הידיים – עיסויים ומתיחות  אוסטאופתיה (הנעה של המפרקים), שימוש במדבקות קינזיות ועוד

לאתר החדש
https://www.chinese-medicine-online-he.com/